AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
09-03-2020 00:17:29

Lüleburgaz 7. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

 Lüleburgaz 7. Olağan İlçe kongremiz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Fatih Şahin’in katılımıyla yapıldı.

Esnaf Kefalet Düğün Salonu’nda 7 Mart 2020 Cumartesi günü 12.00’da gerçekleşen kongreye Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’in yanı sıra AK Parti Milletvekilimiz Selahattin Minsolmaz, İl Başkanımız Alper Çiler,  AK Parti Kırklareli İl Koordinatörü,  İl Kadın Kolları Başkanı Hanife Büyükyeğin, İl Gençlik Kolu Başkanı Bahadır Kovankaya, AK Parti çevre belediye başkanları, çevre ilçe başkanları, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Devrim Gündüz, MHP Lüleburgaz İlçe Başkanı İlkay Karataş ve parti üyeleri katıldı.

Kongrede Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın ardından İdlib’de Suriye rejim güçleri tarafından yapılan hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz ve tüm şehitlerimizin ruhuna Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sesleniş videosunun izlenmesinin ardından Lüleburgaz İlçe Başkanı Mücahit Murat Şahin açılış konuşmasını yaptı. 

Ardından İl Başkanımız Alper Çiler yaptığı konuşmasında “ 15 Temmuz gecesinden bahsederek "buradan çıkan tankları Kuştepe ve Altıyol’daki kardeşlerimiz engelledi. Hepimiz bu davanın neferiyiz. Bu partideki vazgeçilmez tek insan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Alparslan, fatih Sultan Mehmet, Mustafa Kemal Atatürk ve 2000 yılında da Recep Tayyip Erdoğan geldi. 1932 yılında ezan Türkçe okunmaya başlanmıştı. Adnan menderes sayesinde ezan Arapça okundu. Milletin değerleriyle, hassas noktalarıyla oynamayın. Cumhurbaşkanımız sayesinde muasır medeniyetler seviyesine çıktık, inşallah üstüne geçeceğiz.” dedi.

Kurultayımızın üçüncü konuşmasını AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz yaptı. Minsolmaz, 18 yıllık Ak Parti iktidarından ve ilimiz ve bölgemize yapılan hizmetlerden bahsetti.

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ise konuşmasında; 7. Olağan İlçe Kongremizin hayırlar getirmesini dilerim. İdlib’de şehadet şerbetini içen mehmetçiğimizi ve tüm şühedayı rahmetle, minnetle anıyorum. “ dedi.

Fatih Şahin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu içinse “ Milletçe bir olmuşken, kenetlenmişken senin milletmizin birlik, beraberliğini bozmaya, zedelemeye hakkın yok. Çünkü sen Mehmetçiğimizi şehit eden Esed’in ordusu için onlar orada Türk ordusunu koruyor diyecek kadar şirazeni kaybetmiş bir siyasetçisin. o gece askerimize saldırdılar, şehit ettiler. Sen televizyonlarda Esad’in askerleri Türk askerini koruyor dedin. Böyle bir şey olur mu? Türkiye ile Suriye savaşsa Esad’ı tutarım diyenlere çıkıp tek bir kelam söz söylemedi. “ diye konuştu. Genel Sekreterimiz Hızlı tren projesinin ve devlet hastanesinin yakında hizmete gireceği müjdesini verdi.

Kongrede  İlçe Başkanımız Avukat Mücahit Murat Şahin’in ve Yönetim Kurulu listesi seçildi. 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.